NÓU concept store

    Een hippe en populaire concept store van kleding, schoenen, juwelen, bags, books, postkaarten, ... van Belgische en internationale merken

    Openingsuren

    Maandag: 13u30 - 17u30
    Dinsdag: 10u00 - 17u30
    Woensdag: 10u00 - 17u30
    Donderdag: 10u00 - 17u30
    Vrijdag: 10u00 - 17u30
    Zaterdag: 10u00 - 17u30
    Zondag: Gesloten

    Merken

    VANS - Carhartt - Hvisk - Diadora - Gola - Sun68 - Fleur Fatale - Kleir - Mundo Melocoton - Studio MHL - Hello August - Smooth - WouF - Snor uitgeverij - KaffeeForm - Komrads APL - ... en 3-maandelijkse guest-brands

    Lapperre Hoorcentrum

    Hoorcentrum Lapperre staat voor hoorkwaliteit voor het leven. In uw Lapperre hoorcentrum neemt de audioloog de tijd om naar u te luisteren en samen de oplossingen te overlopen. Zo kunnen we uw gehoor optimaal beschermen en u opnieuw laten genieten van het plezier om goed te horen.

    lees meer

    Chris Scheirs

    Op zoek naar iets lekkers om vanavond te eten of naar een smakelijk menu voor uw feest? Bij Chris Scheirs kan je dagelijks terecht voor kwalitatieve producten en ook voor de catering van uw feest bent u er aan het juiste adres.

    lees meer

    Anna-Mit

    Ontbijt- en lunchbar

    lees meer

    IG Beauty

    Schoonheidsinstituut, nagelstudio, make-up en shop voor verzorgingsproducten

    lees meer

    Speciale promoties Check het hier
     Logo's Provincie Antwerpen - Agentschap Innoveren en ondernemen - EFRO - Europese Unie - Heist-op-den-Berg